Zespół Szkół w Zwierzyńcu udzielił wsparcia dla projektu

Miło nam poinformować, że dodatkowego wsparcia dla projektu udzielił dyrektor Zespołu Szkół w Zwierzyńcu, pod który podlega Szkoła Filialna w Żurawnicy. Szkoła zasponsoruje nam jeszcze jedno urządzenie na plac zabaw. Wspólnie z dyrektorem ustaliliśmy, że będzie to podwójna huśtawka wahadłowa z płaskimi siedziskami.

Huśtawka wahadłowa jest bardzo lubiana przez dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, możliwość korzystania z tego urządzenia w czasie zajęć na świeżym powietrzu na pewno przysporzy im wiele radości.

Poniżej można zobaczyć wizualizację huśtawki (kliknij, by powiększyć):

Huśtawka wahadłowa podwójna

Dzięki pomocy szkoły zostaną zakupione także elementy konstrukcyjne do trzech ławek oraz kosza na śmieci, które zostaną ustawione przy placu zabaw. W znaczący sposób uprości to nam cały proces ich budowy i montażu. Dziękujemy dyrekcji za okazaną pomoc oraz podjęcie szybkich i konkretnych działań!

* * *

Wszystkich, którzy chcieliby w jakikolwiek sposób wesprzeć nasze działania, zarówno finansowo, jak i w innych formach, zapraszamy do kontaktu z nami.

W szczególności zachęcamy mieszkańców Żurawnicy, aby włączyli się w realizację projektu. Niech nie będzie nam obojętne, co się dzieje na terenie naszej wsi. Tylko od nas zależy, jak będziemy kształtować nasze otoczenie oraz czy więzi społeczne będą się rozwijać! 🙂