Projekt „Budowa placu zabaw w Żurawnicy” otrzymał dofinansowanie

Projekt „Budowa placu zabaw w Żurawnicy” został dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO”, w pierwszym konkursie grantowym „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO”, organizowanym przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej. Fundacja Sosenka (działająca na razie jako grupa nieformalna „Sosenka”) wniosek o dofinansowanie złożyła wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną w Żurawnicy.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas przy pracy nad wnioskiem konkursowym, służyli swoją wiedzą i doświadczeniem, a także udzielali praktycznych i cennych wskazówek. Szczególne podziękowania w tym zakresie kierujemy do:

  • Pani Haliny Studnickiej, Zastępcy Burmistrza Zwierzyńca;
  • Pani Eli Kuczmowskiej z Urzędu Miejskiego w Zwierzyńcu, wydział Funduszy Zewnętrznych;
  • Pani Katarzyny Poźniak, mobilnego animatora konkursu grantowego na powiat zamojski.

Dodatkowego wsparcia finansowego dla projektu udzieliła Wspólnota Gruntowa Wsi Żurawnica. Za to wsparcie bardzo dziękujemy, bo bez niego nie byłoby możliwe zrealizowanie wszystkich działań, na których tak bardzo nam zależy.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o projekcie.

Tytuł projektu: „Budowa placu zabaw w Żurawnicy”
Wnioskodawca: Ochotnicza Straż Pożarna w Żurawnicy
Realizator: Grupa nieformalna „Sosenka”, w której skład wchodzą:

  • Ewa Bartnik
  • Barbara Hajduk
  • Justyna Wasąg
  • Krzysztof Bartnik

Czas trwania projektu: 1.09.2014-31.10.2014
Cel główny projektu: Stworzenie miejsca służącego do aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie wsi.

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji poszczególnych etapów projektu będziemy publikować na bieżąco na stronie internetowej. Zapraszamy również do polubienia i obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Wszystkich, którzy chcieliby w jakikolwiek sposób wesprzeć nasze działania, zarówno finansowo, jak i w innych formach, zapraszamy do kontaktu z nami.

W szczególności zachęcamy mieszkańców Żurawnicy, aby włączyli się w realizację projektu. Niech nie będzie nam obojętne, co się dzieje na terenie naszej wsi. Tylko od nas zależy, jak będziemy kształtować nasze otoczenie oraz czy więzi społeczne będą się rozwijać! 🙂